Promass Kilo Aldırıcı. Zayıf olmak her ne kadar kilolu ve obezite riskine göre uygun görülse de, aslında zayıf olmak obez olmak kadar kötü.

Zayıf olmak ve kilo alamama sorunu çekmek, sağlığınız için endişe duymanız gereken bir durumdur. Elbette insanların %70’i istediği zaman kilo almakta oldukça güçlük çekiyor.

Fakat Promass kilo aldırıcı sayesinde iştahınız açılacak, gıda tüketiminizin artacak ve metabolizma hızınız dengelenecektir. Bunların gerçekleşmesi de sizlerin kolay ve sağlıklı bir şekilde kilo almanıza yardımcı olacaktır.

Düşük Kilo Gerçekten Ne Anlama Geliyor?

Zayıf olmak, vücut kitle indeksinin 18.5 düzeyinin altında olması olarak tanımlanır. İdeal sağlığı sürdürmek için gereken vücut kütlesinden daha az olduğu tahmin edilmektedir.

Tersine, 25 yaş üstü aşırı kilolu ve 30 yaş üstü obez kabul edilir.

Bazı insanlar doğal olarak çok zayıftır ama yine de sağlıklıdır. Bu verilere göre zayıf olmak, yinede bir sağlık sorununuz olduğu anlamına gelmez.

Kilonuzun düşük olması, erkeklere kıyasla kadınlar arasında yaklaşık olarak 2-3 kat daha yaygındır. Yapılan araştırmalarda 20 yaş ve üzeri erkeklerin% 1’i ve kadınların% 2,4’ü zayıf kilolu konumundadır. Ülkemizde ise zayıflıktan şikayetçi olanların sayısı geçmişe göre yüksek oranda artmaktadır. Promass kilo aldırıcı sayesinde bu şikayetlerde de son bulmaktadır.

Promass ile sağlıklı bir şekilde vücut endeksinizi sağlıklı bir konuma getirmek sizin elinizde!

Mesajlaşmaya Başla