Promass Nasıl Kullanılır?

Tamamen bitkisel içerikli olan Promass Kilo Aldırıcı Tarım Bakanlığı onaylı bir gıda takviyesidir. Kullanıcıların metabolizmasını düzenleyerek iştahlarını açar, bağırsak kurdu, kıl kurdu, tenya gibi problemlerin önüne geçerek kilo almaya engel olan durumları ortadan kaldırır. Tüketilen gıdaların besin değerlerinin en etkili şekilde vücutta emilerek kullanılmasını sağlar, kullanıcılarına enerji verir.

Promass İçeriği ve Kullanımı

Promass kilo aldırıcı içeriği tamamen bitkiseldir, yan etkisi bulunmamaktadır. İçinde keçi boynuzu, kara hindiba, beyaz kakao, kimyon, buğday, çeşitli meyve özleri, çörek otu, polen, sarı kantaron ve zencefil bulunmaktadır. Keçi boynuzu ve beyaz kakao birçok vitamin ve mineraller açısından zengindir. Kara hindiba ve polen iştahsızlığa bağlı kilo alamama probleminin önüne geçer. Polen özellikle kullanıcıların iştahını açarak enerji sağlar. Çörek otu ve sarı kantaron güçlü antioksidan kaynaklarıdır, vücudu dinç tutar ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Kimyon ve zencefil bağırsak florasını düzenler, çeşitli parazitlerin vücuttan atılımına yardımcı olur.

Promass gıda takviyesi toz bir yapıya sahiptir. Günde iki kere, yemek yedikten en az 20 dakika sonra  sütte ya da meyve suyunda çözdürülerek içilmesi gerekir. Promass protein takviyelerinden farklı olarak tamamen bitkiseldir. Vücudun metabolizmasının düzenlenmesine ve iştahın açılmasına neden olur. Protein takviyeleri sadece kalori desteği vermektedir. Promass gıda takviyesi kullanılırken pilav, makarna gibi karbonhidratların tüketimi kilo alma süresini hızlandıracaktır.

Mesajlaşmaya Başla