Promass Nerede Satılır?

Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan Promass kilo almak isteyen kişilere yardımcı bir gıda desteğidir. Bitkisel içeriği sayesinde yan etkisi yoktur, metabolizmayı düzenler, iştah açar ve bağırsak kurdu gibi kilo almanıza engel olan parazitlerin atılmasına yardımcı olur. İştah açıcı özelliği ile kısa bir sürede kilo almanıza yardımcı olan Promass kilo aldırıcı oldukça etkili formülü sayesinde kilo almanızı hızlandırır.

Promass Nedir?

Promass tamamen bitkisel içerikli bir gıda takviyesidir. İçerisinde kimyon, sarı kantaron, beyaz kakao, zencefil, tohum, çeşitli meyve özleri, kimyon, keçi boynuzu, kara hindiba, çörek otu ve buğday bulunur. Kimyon idrar söktürür ve mide şişliğini azaltır. Bağırsak kurdu, kıl kurdu, tenya gibi parazitlerin vücuttan atılımına yardımcıdır. Sarı kantaron, kara hindiba ve polen sayesinde iştahınız açılır ve kilo almanız hızlanır. Buğday lifli yapısı sayesinde sindirim sisteminizi düzenler. Beyaz kakao ve keçi boynuzu vitamin ve mineraller açısından zengindir. Meyve özleri doğal şeker içerikleriyle enerji verir. Zencefil iltihaplara karşı faydalıdır, bağışıklık sistemini güçlendirir. Toz bir yapıya sahip olan Promass gıda takviyesi su, süt ya da meyve suyu gibi içeceklerin içerisinde çözdürülerek tüketilir.

Promass Satışı

Etkili olabilmesi için günde iki kere, yenilen öğünlerden en az yarım saat sonra tüketilmesi gereken promass takviyesinin satışı resmi sitelerinde ve güvenilir e-ticaret sitelerinde devam etmektedir. Taklitlerinden ve olumsuz durumlardan kaçınabilmek için orijinal sitesinden alışveriş yapmanız tavsiye edilmektedir.

Mesajlaşmaya Başla