Orjinal Promass Kilo Aldırıcı

Kilo almaya çalışanların işinin kilo vermeye çalışanlardan daha zor olduğunu aslında kilo almak için uğraşıp alamayanlar çok iyi bilirler. İşte tam burada imdadınıza Promass Kilo Aldırıcı yetişir. Sağlıklı ve güvenli içeriğiyle Promass siz kilo almak isteyenlerin yardımcısı olacak harika bir üründür.

Promass Kilo Aldırıcı Faydaları

Bazı insanlar ne kadar düzenli ve bol yerlerse yesinler kilo alamazlar. Bunun başlıca nedenleri metabolizma sorunları, iştahsızlık, kıl kurdu vs. Aslında doğru bilinen bir yanlışsa sadece karbonhidrat ve protein yüklemesi yapmaktır. Promass metabolizmayı düzenler.  İştah açıcı özelliğiyle iştahsız kişiler için yardımcı olur. Tamamen bitkisel ve sağlıklıdır, yan etkisi yoktur. Promass tam bir hızlı kilo aldırıcıdır. İçerisindeki bitkilerin yardımı ile bağırsak paraziti vs. Gibi durumların önüne geçerek kilo alımınıza yardımcı olur. En önemli özelliklerinden biri ise vücuda alınan gıdaların emilimini yükselterek daha kaliteli beslenmenize yardımcı olmasıdır.

Promass Kilo Aldırıcı Nasıl Kullanılır?

Günde 2 kez olacak şekilde sabah akşam veya öğle akşam öğününüzden yaklaşık olarak 20 dakika sonra 1 paket Promass kilo aldırıcıyı 1 su (150-200 ml. arası) bardağı süt veya meyve suyuna karıştırarak bekletmeden içilir. Düzenli kullanım daha iyi fayda görecenizden dolayı çok önemlidir

Promas Kilo Aldırıcı İçeriği

Promass içeriği bitkisel ve sağlıklı ürünümüzün içerisinde; polen, keçi boynuzu, karahindiba, çörek otu, beyaz kakao, meyve özleri, buğday, zencefil, sarı kantaron, kimyon vardır.

 

Mesajlaşmaya Başla