Promass Kilo Aldırıcı

Promass kilo aldırıcı kilo alma problemi yaşayan kişilere doğru, sağlıklı ve kolay bir kilo alma süreci sağlayan toz gıda desteğidir. Kilo vermek konusu pek çok insan tarafından konuşulmasına rağmen kilo alamama sorunu çok fazla konuşulmamaktadır. Ancak kilo alma problemi yaşayan çok fazla insan var. Kilo almak için farklı teknikler deneyip başarısız olduysanız işte sizin için harika bir çözüm.

Promass Nedir?

Kilo almak çoğu zaman beslenme süreciyle ilişkili görülüyor. Ancak sağlıklı beslenmesine rağmen kilo alma sorunu yaşayan kişiler de bulunuyor. Kilo almayı engelleyen pek çok sebep var. Metabolizma hızı, iştahsızlık ya da fizyolojik sebepler bunların başında geliyor. Promass içerisinde bulunan 10 farklı bitki ile bu sorunlara çare oluyor. Metabolizma hızınızın dengelenmesini, iştahınızı açarak gıda tüketiminizin artmasını sağlıyor. Ayrıca içeriğindeki bitkiler sayesinde kilo almayı engelleyici kıl kurdu, tenya benzeri faktörleri ortadan kaldırıyor. Tamamen doğal bir ürün olduğu için hiçbir yan etkisi de yok. Promass diğer ek gıdalardan farklı olarak size kalori desteği sunmak yerine içerisinde bulunan 10 doğal bitki ile metabolizmanızı düzenler, iştahınızı açar ve kilo alımını engelleyen kurt tenya gibi faktörleri giderir. Gıdaların besin değerlerinin daha etkili şekilde vücuda alınmasını sağlar ve bu şekilde kilo alımına destek olur.

Promass Nasıl Kullanılır?

Günde 2 defa, sabah akşam veya öğle akşam şeklinde seçtiğiniz öğünlerden ortalama 20 dakika sonra kutu içerisinde bulunan 1 Paket Promass toz ürünün yarısını 1 su bardağı (150-200 ml arası) süt veya meyve suyuyla karıştırarak bekletmeden içebilirsiniz. Kullanmaya başladığınızdan itibaren iştah artışı görülebilir. Kilo alımı ortalama 15 gün içerisinde görülür. Düzenli kullanımda ayda ortalama 4-8 kg arasında kilo alabilirsiniz. Hedeflediğiniz kiloya ulaştıktan sonra ilk hafta günde 1 kez, ikinci hafta iki günde bir kez, üçüncü hafta üç günde bir kez ve dördüncü hafta dört günde bir kez şeklinde düzenli bir şekilde azaltarak ürünü bırakabilirsiniz. Bu şekilde ürünü bıraktığınızda ideal kilonuzda kalabilirsiniz. Herhangi bir kilo kaybı yaşamazsınız.

Kimler Kullanabilir?

Promass kilo aldırıcı 18-45 yaş arası için uygundur. İçerisinde bulunan bitkilere alerjisi olan kişilere, çölyak hastalarına, hamile veya emziren kadınlara, böbrek  ve karaciğer hastalığı taşıyan kişiler ve 18 yaşın altındakilere tavsiye edilmez. Ürünümüz gıda takviyesi sınıfındadır ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır. Onay numarası ürün kutusu üzerinde mevcuttur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Mesajlaşmaya Başla
İletişim Saatleri : 10:00 - 23:00 arası