promass kilo aldırıcı

Promass Nedir?

Kilo almakta zorlanan kişilerde,hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo almanıza yardımcı,özel bitkilerden oluşmuş kilo aldırıcı toz gıda desteğidir.Promass kilo aldırıcı,iştahınızı açarak gıda tüketiminizin artmasına, metabolizma hızınızın dengelenmesine ve almış olduğunuz gıdaların besin değerlerinin en etkili şekilde vücuda alınmasına yönelik bir üründür.Ayrıca içerisindeki bitkiler sayesinde kıl kurdu ,tenya vs. gibi kilo almanıza engel olan faktörler varsa da bunların giderilmesine de yardımcı olur.

promass kilo aldırıcı

Promass Nasıl Kullanılır?

Günde 2 defa olmak üzere,sabah akşam veya öğle akşam,öğünlerden ortalama 20 dakika sonra 1 paket  Promass Kilo Aldırıcı ürünü 1 su bardağı (150-200 ml arası) süt veya meyve suyuna karıştırarak bekletmeden içilir.

Promass'ın İçindekiler ve Faydaları Nelerdir?

Bu güne kadar bir çok kilo alma yöntemi deneyip de istediğiniz kiloya ulaşamadınız mı ?
Bunun en önemli nedenlerinden biri ; kilo almanın sadece karbonhidrat,protein yüklemesi ile ilgili bir algı olması.Oysa ki çevremizde beslenmesine dikkat etmesine rağmen kilo alamayan bir çok kişi bulunuyor.Bunun başlıca sebepleri hızlı metabolizma,işrahsızlık veya sindirim sisteminde kıl kurdu tenya gibi kilo almanıza engel olan faktörler.Promass kilo aldırıcının içerisinde bulunan bitkiler ile iştahınızın artmasına,metabolizma hızınınızın düzenlenmesine ve kıl kurdu gibi faktörlerin ortadan kaldırılmasına yardımcıdır.Bu bitkiler aşağıdaki gibidir.

keci-boynuzu

KEÇİ BOYNUZU
Keçiboynuzu, karbonhidrat, yağlar ve sodyum açısından zengindir. Aynı zamanda A ve C vitamini açısından da zengin sayılır. Selenyum, potasyum, magnezyum başta olmak üzere birçok mineral ve element içerir. İçerdiği element ve vitaminler yardımıyla sağlığa katkı sağlar.

karahindi

KARAHİNDİBA
Promass’ın içinde bulunan  karahindiba iştah açıcı özelliğe sahip olup, tatlı aromaya sahip olduğu için safra salgısının arttırılmasını ve bu sayede sindirim enzimlerinin çalışmasını sağlar. Karahindiba’nın vücutta en etkili olduğu saatler sabah uyandığınızda dır.

polen

POLEN
Kilo almaya çalışanların başvurduğu yollardan biri polen takviyesi kullanmaktır. Özellikle iştahsızlık sebebi ile kilo eksiği varsa polen oldukça işe yaramaktadır. Özellikle vücut direncini arttırarak daha enerjik hissedilmesini sağlamaktadır.

corekotu

ÇÖREK OTU
Güçlü bir antioksidan olup, DNA iyileşmesinde dahi bir çok ispatlı faydaları bulunmaktadır, özellikle sindirim sistemindeki bozuklukları gidermek için dünyanın özel bölgelerinden toplanan eşsiz bir içeriktir.

bugday

BUĞDAY
Yüksek oranda lif içeren buğday hem sindirim sisteminizi düzenlenler hemde sindirilmesi kolay protein saglar.

BEYAZ KAKAO
E vitamini açısından zengindir, Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, Antioksidan görevi yapar., Hafızayı güçlendirir, sindirim sistemi düzenlenmesinde yardımcıdır.

MEYVE ÖZLERİ
İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi olmayan Promass ,tatlandırıcı olarak şeker yerine meyve özlerini kullanmıştır.

promass kilo aldırıcı

SARI KANTARON
İştahı açıcıdır ve ciddi derece de ateş düşürür,Yaşanan mide ağrılarının giderilmesinde faydalıdır,Vücudu dinçlendirir ve kuvvet verir.

promass kilo aldırıcı

ZENCEFİL
İştah açar. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır. Soğuk algınlığına iyi gelen zencefil, balgam söktürür ve iyileşmeyi hızlandırır. Bulantıları gidermeye yardımcı olur ve kusmayı önler. Vücut direncini, bedensel ve zihinsel gücü arttırır.Bağışıklık sistemini güçlendirir.. Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser.

promass kilo aldırıcı

KİMYON
İştah açar ve hazmı kolaylaştırır. İdrar ve gaz söktürücüdür. Mide şişliğini azaltır ve mideyi. Bağırsak solucanlarını düşürmeye yardımcı olur. Sinirleri yatıştırır ve yüksek tansiyonu düşürür. Kolesterol oranını azaltır. Nefes darlığı, prostat, şeker hastalığı ve romatizmada faydalıdır. Vücudu terleterek zararlı maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Kramp ve kalp rahatsızlıklarında faydalıdır. Kimyon yağının antiseptik, anti-bakteriyal, hazmı kolaylaştırıcı, idrar arttırıcı ve uyarıcı özellikleri vardır.

Kilo Alan Bazı Kullanıcılar

promass kilo aldırıcı

Sık Sorulan Sorular ?

Ürün Analiz Raporu

promass kilo aldırıcı

Gıda ve Tarım Bakanlığının
TR-06-K-062876 işletme kayıt numarası ile sisteme kayıtlı şirketin onaylı ürünüdür.

Kullananlar Ne Yazmış ?

Instagram'da Promass

Online Ödeme ile Sipariş Ver !

( 10 TL indirim + Kargo Ücretsiz + Daha Hızlı Teslimat )

promass kilo aldırıcı
promass kilo aldırıcı
promass kilo aldırıcı
promass kilo aldırıcı

Online Pazaryerlerinden Sipariş Ver !

promass kilo aldırıcı
promass kilo aldırıcı
promass kilo aldırıcı

Kapıda Ödeme İle Sipariş Ver!

Kapıda Ödeme Satış Sözleşmesi

Kapıda ödeme seçeneğini kullanıp siparişlerin  teslim alınmadığı durumlarda,şirket zararını en aza indirmek adına bu bilgilendirme metninin onaylanması zorunlu hale getirilmiştir.

Bu bilgilendirme metni,Siparişlerin kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verilip teslim alınmadığı durumlarda,bilgilendirme metnini okuyup anlayıp,yaptırımların kabul edilmiş olacağı anlamına gelir

Adrese teslimat için gelindiğinde , herhangi bir sebepten dolayı siparişlerin teslim edilemediği durumlarda,siparişler adrese bağlı bulunulan en yakın kargo şubesine geri döner ,2 gün bekledikten sonra firmamıza gönderilmek üzere iade edilir.Bu sebepten dolayı kargonuz çıktıktan sonra takip numarasını isteyip online olarak takibini yaparak ,adrese teslim edilemese dahi 2 gün içerisinde kargo şubesinden siparişinizi sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Kapıda ödeme ile sipariş verip kargosunu teslim almayan müşterilerimiz,aşağıda belirtilen yaptırımları kabul etmiş  olurlar.Bu bilgilendirme yasal mecralarda delil niteliğindedir.

Teslim alınmayan ürünler iade edilemez.İade talepleri ürün teslim alındıktan 7 iş günü içerisinde işleme alınır,7 iş gününü geçen siparişlerde iade talebi oluşturulamaz.

Ürünlerin iade alınması için ; ürün açılmamış,zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir.

Aynı şekilde ürün teslim alınmaz ise, Kapıda Ödeme Satış Sözleşmesi,Sipariş formu,telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği adres,sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi ,telefon ip adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak;

Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının avukatlık ve harç ücretleri dahil ,yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

22/12/2019 tarihi itibarı ile Kapıda Ödeme Kargo Bedelleri,

Aras Kargo

Kapıda Ödeme Kargo Bedeli : 15,89 TL  –

İade Gelen Kargo için  tutar : 11,29 TL

Toplam Kapıda Ödemeli Kargo İade Masrafı : 27,18

Yukarıda belirtilen toplam tutar 27,18 TL ,teslim alınmayan her kargo için ürün bedeline eklenerek yeniden gönderilmek üzere bekletilir,Yeniden gönderim ücreti olarak 15,89 olan kapıda ödemeli hizmet bedeli bu tutara ek olarak uygulanır.

Yukarıdaki Bilgilendirme Metnini Okudum Anladım.

  1 Adet Promass (24 günlük ) 90.00 TL +9.99 TL Kargo Ücreti2 Adet Promass Kilo Aldırıcı (48 günlük ) 149 TL (Tavsiye Paket) + ÜCRETSİZ KARGO3 Adet Promass (72 günlük ) 199 TL + ÜCRETSİZ KARGO4 Adet Promass (96 günlük ) 239 TL + ÜCRETSİZ KARGO

  ‎Kapıda Nakit Ödeme‎Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

  Kapıda Ödeme Satış Sözleşmesini okudum. Onaylıyorum.

  promass kilo aldırıcı
  Instagram
  Menü
  Mesajlaşmaya Başla
  İletişim Saatleri : 10:00 - 23:00 arası